محل تبلیغات شما

رپرتاژ ?

عنوان: راهنماي سرمايه گذاري؛ آيا بيت کوين براي سرمايه گذاري مناسب است؟

 

اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد که در بازار سرمايه گذاري فعاليت داريد، قطعا هميشه به دنبال يک بازار خوب با بازدهي بالا مي گرديد. در اين ميان حتما نام ارز هاي ديجيتال به گوشتان خورده است. البته اگر سرمايه گذار نيستيد هم هيچ مشکلي ندارد، شما مي توانيد تنها با يک دلار دارايي، سرمايه گذاري خود را انجام دهيد. پس مهم نيست چه مقدار سرمايه در دست داريد، اگر به دنبال سرمايه گذاري هستيد اين مقاله براي شما نوشته شده است.

پيش از آن که به سراغ موضوع اصلي خود، يعني سرمايه گذاري برويم، به شما توضيح مختصر و مفيدي درباره ارز هاي ديجيتال مي دهيم.

wi76_z6.jpg

 

ارز ديجيتال چيست؟

خيلي ساده برايتان توضيح مي دهيم، ارز ديجيتال نوعي از پول است که فقط حالت ديجيتالي از آن وجود دارد و هيچ نوع فيزيکي و قابل لمسي از آن وجود ندارد.

حال شايد برايتان اين سوال پيش بيايد که چرا وقتي پول فيزيکي و قابل لمس وجود دارد بايد به دنبال يک پول ديجيتال برويم که هيچ حالت فيزيکي ندارد و فقط در دستگاه هاي ديجيتال ما وجود دارد؟ جواب اين سوال را با دو دليل به شما مي گوييم.

دليل اول اين است که با استفاده از ارز هاي ديجيتال شما مي توانيد به طور کاملا مستقيم با طرف مقابل خود تبادل مالي داشته باشيد و ديگر نياز نيست تا به موسسات مالي و بانک ها اعتماد کنيد.

دليل دوم که نسبت به مورد قبل کاربرد بسيار بيشتري براي مردم سراسر دنيا دارد، جا به جايي و انجام تراکنش هاي مالي با خارج از کشور است.

شايد با خود اينطور فکر مي کنيد که فقط در ايران است که تبادل مالي با خارج از کشور بسيار دشوار و پيچيده است. بايد به شما بگوييم اصلا اينطور نيست و افراد در تمام دنيا براي جا به جايي پول به خارج از کشور هاي خود با مشکل رو به رو هستند. افراد در تمام دنيا براي اين که بتوانند به خارج از مرز هاي خود پول ارسال و يا دريافت کنند بايد به صرافي ها رفته، در صف بمانند و کارمزد هاي فراوان پرداخت کنند. کارت هاي اعتباري بين المللي هم با اين که کمي از مشکل را حل کرده اند اما از آن جا که در تمام کشور ها پشتيباني نمي شوند نتوانسته اند آن طور که انتظار مي رفت موفق عمل کنند.

 

دومين سوالي که احتمالا به آن فکر خواهيد کرد اين است که اصلا اين ارز هاي ديجيتال چگونه به وجود مي آيند؟ بايد بگوييم که ارز هاي ديجيتال با استفاده از يک فرآيند به نام استخراج» به دست مي آيند. ارز هاي سنتي مانند دلار و يورو توسط بانک هاي مرکزي کنترل و بر اساس ميزان مورد نياز چاپ مي شوند اما در ارز هاي ديجيتال اصلا اين گونه نيست. در زمينه ارز هاي ديجيتال هر کسي مي تواند ارز توليد کند و از همين راه کسب درآمد داشته باشد. براي انجام اين کار و توليد ارز ديجيتال نياز به سخت افزار هاي کامپيوتري مناسب داريد تا بتوانيد يک استخراج سودآور داشته باشيد. در ادامه به شما خواهيم گفت براي شروع کار در زمينه استخراج بايد چکار کنيد.

 

ارز بين المللي

مشکل تبادل ارز با خارج از کشور و محدوديت هاي موجود باعث شد تا ايده ي ارز هاي ديجيتال شکل بگيرد. ارز ديجيتال نوعي از پول است که هيچ محدوديتي در استفاده ندارد و مي توان آن ها را بدون هيچ محدوديتي به تمام نقاط دنيا ارسال کرد. اين ارز هاي موفق شده اند تا بشر را به يک خواسته ي ديرينه ي خود که پيدايش يک ارز جهاني است نزديک کنند.

تمام اين توضيحات باعث شد تا پس از اين که اين ارز ها به بازار وارد شدند مورد استقبال مردم قرار بگيرند و به سمت آن ها جذب شوند. بسياري از مردم به خوبي متوجه پتانسيل و کارايي بالاي اين ارز ها شدند و دارايي خود را تبديل کرده و ارز ديجيتال مانند بيت کوين خريدند. پس از مدتي تب خريد ارز ديجيتال بالا گرفت و به دليل بالا رفتن تقاضا، تقريبا تمام ارز هاي موجود و معتبر افزايش قيمت هاي بسيار خوبي را تجربه کردند.

پس از بالا رفتن قيمت ها مردم متوجه يک پتانسيل پنهان در اين ارز هاي شدند و اين شروع سرمايه گذاري بر روي اين ارز ها بود.

مردم سراسر دنيا به اين نتيجه رسيدند که مي توانند دارايي هاي خود را به ارز ديجيتال تبديل کرده و با استفاده از نوسانات قيمتي سود هاي قابل توجه به دست آورند. پس از مدت کوتاهي بازار ارز هاي ديجيتال به يک بازار سرمايه گذاري تبديل شد و همه روزه افراد زيادي سود هاي بسيار بالايي را از اين راه به دست مي آورند.

 

 

مشاور ارز ديجيتال

احتمالا خبر داريد که تمام سرمايه گذاري ها ريسک دارند و همان طور که ممکن است در يک روز سود بسيار خوبي به دست آوريد ممکن است روزي ديگر بازار روي خوش به شما نشان ندهد و ضرر کنيد. مي توانيم به طور قطع به شما بگوييم که تفاوت يک فرد بنده و موفق با يک فرد شکست خورده در همين زمان مشخص مي شود. يک فرد موفق حتما نياز نيست که چند سال سابقه سرمايه گذاري داشته باشد يا کار عجيبي نشان دهد. فرد موفق از افراد حرفه اي راهنمايي مي گيرد و در زماني که اکثر افراد در حال ضرر کردن در بازار هستند مي تواند سود کند.

شما مي توانيد با خيالي آسوده از يک مشاور ارز ديجيتال راهنمايي بگيريد و مانند يک فرد حرفه اي و با سابقه سود به دست آوريد. ارز هاي ديجيتال مانند بيت کوين مي توانند بسيار سودآور باشند اما بايد زمان مناسب را جهت سرمايه گذاري شناسايي کنيد. دريافت مشاوره بيت کوين و يا هر ارز ديجيتال ديگر مي تواند به شما کمک کند تا بتوانيد زمان مناسب جهت سرمايه گذاري بر روي هر ارز را شناسايي کنيد.

اگر کمي حرفه اي تر هستيد و يا سرمايه بالاتري در اختيار داريد مي توانيد خودتان دست به کار شده و ارز مورد نظرتان را استخراج کنيد. شما مي توانيد از مشاوره استخراج بيت کوين استفاده کنيد تا بتوانيد گران ترين و مي توان گفت بهترين ارز ديجيتال حال حاضر را خودتان استخراج کنيد. با دريافت مشاوره استخراج ارز ديجيتال تمام موارد مورد نياز شما اعم از قوانين و مقررات و يا دستگاه هاي مناسب و با بازدهي بالا به شما معرفي شده و مي توانيد با اطلاعات کافي بهترين تجربه را در اين زمينه داشته باشيد.

 

راهنماي سرمايه گذاري؛ آيا بيت کوين براي سرمايه گذاري مناسب است؟

آموزش لوله کشي موتورخانه و آموزش تاسيسات موتورخانه

دوتا از موارد مهم در گرمايش خانه

ارز ,مي ,ديجيتال ,سرمايه ,يک ,گذاري ,ارز هاي ,سرمايه گذاري ,ارز ديجيتال ,هاي ديجيتال ,به شما ,بازار سرمايه گذاري ,سرمايه گذاري مناسب ,براي سرمايه گذاري ,راهنماي سرمايه گذاري؛

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فیلم مجاز هنر جدید درخت نارون فانوس رایانه سخنران مدیا fooladdarb Employment Lawyer روناس طرح His biggest fan..this is STAN